Tootmisliini operaator

Osaühing TNC-Components
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Tootmisliinide seadistamine ja ettevalmistamine tootmistegevuseks vastavalt meistri korraldustele;- toote kvaliteedi tagamine pideva kontrolli kaudu;- ette antud tootmisplaani täitmine; - kvaliteedi- ja tootedokumentatsiooni korrektne täitmine.
Täpsema info leiad siit: https://www.youtube.com/watch?v=csaqWxYMH8c https://www.youtube.com/watch?v=ME-_WOBnVzg
TNC-Components on üks suuremaid mööblikomponente, köögi- ja vannitoamööbli tootjaid Eestis. Aastast 2001 põhineb ettevõte täielikult Soome erakapitalil.Ettevõtte peamine tegevusala – köögimööbli ja mööblikomponentide tootmine – on jäänud samaks alates ettevõtte loomisest aastal 1952. Aastal 1988 asutati uus vabrikuhoone Kohtla-Järvele, mis asub Kirde-Eestis, 160 km Tallinnast ja 50 km Vene-Eesti piirist.TNC-Components on kliendisõbralik ettevõte, mis on oma pikaaegse kogemuse, kaasaegse tehnika ja pideva investeerimisega suutnud järjepidevalt konkureerida EL ja Skandinaavia turgudel, kuhu eksporditakse 98% toodangust.Hetkel on tehases tööl enam kui 130 inimest.Personalijuhi kontakt Aljona Melter - 57501006

- - Tootmisliinide seadistamine ja ettevalmistamine tootmistegevuseks vastavalt meistri korraldustele
- - toote kvaliteedi tagamine pideva kontrolli kaudu
- - ette antud tootmisplaani täitmine
- - kvaliteedi- ja tootedokumentatsiooni korrektne täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Kui oled tehnilise taibuga ja oled valmis õppima uuel tootmisliinil töötamist
- siis kutsume Sind kandideerima!- Kesk- või kutseharidus
- - tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskus
- - arvuti kasutamise oskus
- - hea õppimisvõime ja pingetaluvus
- - head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
- - kohusetundlikus ja täpsus.Kasuks tuleb: tõstuki juhiluba
- CAD CAM tarkvara kasutamise oskus
- kogemus mööblitootmises

Omalt poolt pakume

- - võimalust töötada rahvusvahelises ja pidevalt arenevas ettevõttes
- - pikaajalist stabiilset ja huvitavat töösuhet
- - häid töö- ja olmetingimusi
- - väljaõppe- ja arenguvõimalusi
- - toetavat meeskonda

Kontakt:
Aljona Melter
cv@tnc.ee
57501006