Logopeed

AARIKA OÜ
Harju maakond
Osaline tööaeg
Bakalaureusekraad
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Logopeediline klientide hindamine;sekkumiste planeerimine;logopeedilise teenuse osutamine;lapsevanemate nõustamine;rehabilitatsiooni- ja ravimeeskonnas osalemine;töö Haigekassa ja SKA klientidega.

Aarika OÜ asutati 2008. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientide ja huvigruppide ootustele ning vajadustele vastavaid tulemuslikke teenuseid, mis aitaksid tõsta teenuse saajate elukvaliteeti. Meie peamiseks tegevusaladeks on psühholoogiline nõustamine ja psühhoteraapia, kuid ka eripedagoogika, füsio- ja tegevusteraapia ning koolitus- ja arendustegevus.

Kohustused

- Logopeediline klientide hindamine
- sekkumiste planeerimine
- logopeedilise teenuse osutamine
- lapsevanemate nõustamine
- rehabilitatsiooni- ja ravimeeskonnas osalemine
- töö Haigekassa ja SKA klientidega

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus logopeedias (võib olla ka omandamise lõpu faasis)
- tervishoiu või sotsiaalhoolekandealane töökogemus/teadmised
- täpsus ning kohusetundlikkus
- väga hea suhtlemisoskus
- positiivne ellusuhtumine ja avatus

Omalt poolt pakume

- meeldivat töökollektiivi
- võimalus erialaseks arenguks
- paindlikku töö aega.

Kontakt:
info@aarika.ee
+372 5111119