Söödaoperaator-tehnik

Rakvere Farmid Aktsiaselts
Viljandi maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Jõusööda tõrgeteta ja õigeaegne valmistamine ning vedelsööda süsteemi tõrgeteta töö.Tehniliste seadmete ja inventari hooldus ja remont.
Ootame kandideerima avatud ja sõbralikke inimesi, kes tahavad teha meeskonnatööd.
Eesti suurim seakasvatusettevõte AS Rakvere Farmid on HKScan Estonia tütarettevõte, kasvatades 40% Eestis kasvavatest nuumsigadest. HKScan on Põhjamaade liha-ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevaselt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses - farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab tuntud kaubamärkide all kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid.

- Jõusööda tõrgeteta ja õigeaegne valmistamine ning vedelsööda süsteemi tõrgeteta töö
- Tehniliste seadmete ja inventari hooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

- Tehnilised oskused

Omalt poolt pakume

- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja-tingimusi.

Kontakt:
Ülle Haukanõmm
ylle.haukanomm@hkscan.com
+372 5107386