Komplekteerija

Mattias Cafe OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda komplekteerijat, kelle ülesandeks on jaemüüki minevate toodetele õigete etikettide panek; tootele säilivuskuupäeva märkimine; vastavalt tellimuslehtedele kauba kokku komplekteerimine kaubakastidesse; kasti puhtuse tagamine (kaste pestakse spetsiaalses kastipesumasinas).

- Otsime oma meeskonda komplekteerijat, kelle ülesandeks on jaemüüki minevate toodetele õigete etikettide panek
- tootele säilivuskuupäeva märkimine
- vastavalt tellimuslehtedele kauba kokku komplekteerimine kaubakastidesse
- kasti puhtuse tagamine (kaste pestakse spetsiaalses kastipesumasinas)

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- omandab uue info kiiresti
- nobe oma liigutustes
- täpne oma töös. Ootame
- et Sul oleks tahe teha tööd ja olla osa meie meeskonnast.Kauba kastidesse komplekterimine eeldab valmisolekut raskuste tõstmiseks (kastide tõstmine üksteise peale)

Omalt poolt pakume

- Püsivat töökohta ja stabiilset sissetulekut
- toetavat meeskonda ja väljaõpet kohapeal
- tasuta toitlustust oma tööpäeval ja ettevõtte soodustusi.

Kontakt:
Karin Sarapuu
personal@gustav.ee