Peaspetsialist

Veterinaar- ja Toiduamet
Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
22.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• korraldada ja koordineerida järelevalvet ja kontrolli loomade, sh lemmikloomade piiriülesel liikumisel (välja arvatud eksport),• korraldada ja koordineerida EL liikmesriikide pädevaid asutusi ühendava arvutisüsteemi TRACES kasutamist,• korraldada ja koordineerida järelevalvet ja kontrolli toiduks mittekasutatavate loomsete saaduste EL liikmesriikide vahelisel kauplemisel, • koostada aruandlust,• osaleda valdkondlikus ja rahvusvahelises koostöös.
Ootame CV-d ja kaaskirja koos eeldatava palgasooviga aadressil konkurss@vet.agri.ee märgusõnaga „Peaspetsialist“ hiljemalt 22. septembriks 2019.
Veterinaar- ja Toiduamet on Maaeluministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon ja mis korraldab veterinaariat, toiduohutust, turukorraldust, loomakaitset ja põllumajandusloomade aretust reguleerivatest õigusaktidest tulenevate nõuete täitmist ja teostab nende nõuete täitmise üle riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Nõudmised kandidaadile

- Edukalt kandidaadilt ootame:• kõrgharidust veterinaaria erialal
- • iseseisvust ja süsteemsust töös ning oskust töötada meeskonnas
- • töö organiseerimise ja koordineerimise oskust
- • eesti keele oskust kõrgtasemel ja EV kodakondsust
- • head inglise ja vene keele oskust
- • vilumust arvuti kasutamisel lõppkasutaja tasemel.

Omalt poolt pakume

- • huvitav ja väljakutseid pakkuv tööd,
- • kindlat ja stabiilet sissetulekut,
- • head seltskonda ja ühisüritusi,
- • täiendkoolituse võimalusi nii Eestis kui väljaspool,
- • 35 päeva puhkust,
- • võimalust teha tööd osaliselt kaugtööna.

Kontakt:
Lea Tammekun
lea.tammekun@vet.agri.ee
55574883