Koristaja

Fimeca Estonia OÜ
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ettevõtte ruumide (tootmis- ja olmeruumid) koristamine.
Kui oled pakkumisest huvitatud või vajad lisainfot saada e-kiri aadressile: fimeca.estonia@fimeca.fi.
Elektroonika- ja masinaehitustööstuse allhankija. Meie poolt pakutavate teenuste hulka kuuluvad tarned alates üksikutest komponentidest kuni suurte tootekomplektideni vastavalt kliendi soovidele. Kliendid hindavad meie kvaliteetseid tooteid ning meie konkurentsivõimelist ja paindlikku teenust.

Kohustused

- Ettevõtte ruumide (tootmis- ja olmeruumid) koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame kandidaadilt kokkulepetest kinni pidamist
- kasuks tuleb eesti keele oskus

Omalt poolt pakume

- Püsivat töösuhet ja stabiilset tasu
- sõbralikku ning toetavat töökollektiivi
- sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis ja Tervis Spa\'s.

Kontakt:
Epp Lasn
fimeca.estonia@fimeca.fi
53468660