Autojuht-autotehnik

Kaitseressursside Amet
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Transporditeenus; KVA transpordivahendite hooldus ja remont.
Dokumendid palume esitada hiljemalt 27.09.2019 Kaitseväe värbamiskeskuse kodulehe vahendusel (https://vk.kra.ee/), töövahenduskeskkonna kaudu, posti teel aadressile Riia 12, 51010 Tartu (märksõna “Personal“) või e-posti aadressile kva.personal@mil.ee.Täpsemat teavet kandidaadile esitatavate nõuete ja konkursi kohta saab KVA toetusteenuste osakonna haldusjaoskonna personaligrupi ülemalt kapten Siret Paabutilt (siret.paabut@mil.ee, tel 717 6112 või 525 6408).
Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Kohustused

- Transporditeenus
- KVA transpordivahendite hooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

- Kaprali kuni seersandi auaste
- valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³– 41¹º alusel

Omalt poolt pakume

- Täiendusõpet
- stabiilset ja kindlat sissetulekut
- sportimisvõimalusi
- tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenust
- 35-päevast puhkust.

Kontakt:
Madis Laanesoo
madis.laanesoo@kra.ee
5345 1818