Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
26.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- aidata leida vajakajäämisi Eesti riigi toimimises, hoida neil silm peal ja töötada välja lahendused, kuidas riik paremini toimiks; - juhtida analüütiliste ülevaadete koostamist ja nende tegemises ka ise osaleda.
Ootame sinu CV-d koos motiveeritud avaldusega e-posti aadressil personal@riigikontroll.ee hiljemalt 26. augustiks 2019.
Riigikontroll on Eesti maksumaksja huvides ja palgal tegutsev sõltumatu asutus, kelle ülesandeks on uurida, kuidas riik ja kohalikud omavalitsused on maksumaksja raha kulutanud ning mida selle eest pakkunud.

- - aidata leida vajakajäämisi Eesti riigi toimimises, hoida neil silm peal ja töötada välja lahendused, kuidas riik paremini toimiks
-  - juhtida analüütiliste ülevaadete koostamist ja nende tegemises ka ise osaleda

Nõudmised kandidaadile

- - tahe pakkuda toimivaid lahendusi
- - püsivus asju lõpuni viia
- - töökogemus andmeanalüüsi
- riigivalitsemise või riigirahanduse valdkonnas
- - väga hea analüüsi- ja kirjutamisoskus.Kasuks tuleb
- kui sul on valdkondlik töökogemus erasektoris või oled teinud teadustööd.

Omalt poolt pakume

- - mitmekülgset ja huvitavat tööd
- - võimalust loovalt panustada riigi arengusse
- - paindlikku töökorraldust
- - võimalusi end pidevalt arendada
- - konkurentsivõimelist töötasu.

Kontakt:
Maris Vaino
Maris.Vaino@riigikontroll.ee
640 0793