Pesupesija

Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide registreerimine pesupesemisele, pesu pesemine, kuivatamine, kalandril triikimine, arveldamine teenuse eest, masinate korrashoid.

Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis on asutatud 1995.a.Tema põhieesmärgiks on sotsiaalteenuste osutamine linnaosa toimetulekuraskustega perede lastele ja nende peredele, eakatele ning puuetega inimestele. Sotsiaalkeskuse põhiülesannete elluviimine toimub tema allüksuste, eakate päevakeskuse ja laste päevakeskuse, tegevuse kaudu.http://www.ptsk.ee/

- Klientide registreerimine pesupesemisele, pesu pesemine, kuivatamine, kalandril triikimine, arveldamine teenuse eest, masinate korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtleja
- empaatiavõime
- vastutustundlik ja tegus.

Omalt poolt pakume

- Töö väikeses ja toredas kollektiivis

Kontakt:
Sirje Pallo
Sirje.Pallo@ptsk.ee