METSAOSAKONNA PEASPETSIALIST

Keskkonnaministeerium
Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
26.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

METSAOSAKONNA PEASPETSIALISTI ülesandeks on:• tagada metsade jätkusuutlik ja järjepidev kasutus; • korraldada metsamajanduslike ja metsakorralduslike õigusaktide väljatöötamist ja rakendamist; • koordineerida metsanduslike seireandmete kogumist ja avalikustamist ning metsanduslike infosüsteemide (peamiselt metsaregister) arendamist;• toimetada ministeeriumi kodulehe metsanduse teemalehti;• esindada ministeeriumi erinevates töörühmades või korraldada nende tööd;• osaleda metsanduse valdkonnaga seotud strateegiate ja poliitikate ettevalmistamises.
Erialastele küsimustele vastab metsaosakonna juhataja Kristel Järve, e-post: kristel.jarve@envir.ee või telefonil 626 2913.Konkurssi puudutavat infot annab personaliosakonna peaspetsialist Katrin Talvik telefonil 626 2827 või e-postkatrin.talvik@envir.ee.Ootame CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 26. augustiks 2019.a e-posti aadressile cv@envir.ee.
Keskkonnaministeerium on kõige looduslähedasem ministeerium Eestis. Meie eesmärk on tagada liigirikas loodus ja puhas elukeskkond meile kõigile.

- METSAOSAKONNA PEASPETSIALISTI ülesandeks on:• tagada metsade jätkusuutlik ja järjepidev kasutus
- • korraldada metsamajanduslike ja metsakorralduslike õigusaktide väljatöötamist ja rakendamist
- • koordineerida metsanduslike seireandmete kogumist ja avalikustamist ning metsanduslike infosüsteemide (peamiselt metsaregister) arendamist
- • toimetada ministeeriumi kodulehe metsanduse teemalehti
- • esindada ministeeriumi erinevates töörühmades või korraldada nende tööd
- • osaleda metsanduse valdkonnaga seotud strateegiate ja poliitikate ettevalmistamises

Nõudmised kandidaadile

- • teadmised metsanduse valdkonna õigusaktidest
- • teadmised tegevusvaldkonna sisulise poole pealt
- • väga hea suhtlemisoskus ja iseseisva töö tegemise oskus
- • hea pingetaluvus ja initsiatiivikus
- • kõrgtasemel eesti keele ja kesktasemel inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

- • head võimalust panustada metsanduse valdkonna edendamisse
- • vastutusrikast tööd ja võimalust teha koostööd valdkonna tippspetsialistidega
- • toetavat ja ühtehoidvat kollektiivi
- • osalist kaugtöö võimalust
- • erialaseid koolitusi ja võimalust areneda valdkonnas
- • soodustusi tervise hoidmiseks (sh toetame sportimist).

Kontakt:
Katrin Talvik
katrin.talvik@envir.ee
626 2827