Kolija

Transit Expert OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Kontorite ja korterite kolimine Tallinnas ja väljaspool Tallinna;- Kolitavate asjade pakkimine;- Mööblivedu ja kaubavedu.- Kolitava vara komplekteerimine autosse;- Mööbli kokku- ja lahtivõtmine, montaaž;- Eritõsted (raske mööbel, seifid, pianiinod);
Kandideerimiseks palun saatke oma CV meie meilile info@uksestukseni.eeEtte tänades
Kolimisteenused

- - Kontorite ja korterite kolimine Tallinnas ja väljaspool Tallinna
- - Kolitavate asjade pakkimine
- - Mööblivedu ja kaubavedu
- - Kolitava vara komplekteerimine autosse
- - Mööbli kokku- ja lahtivõtmine, montaaž
- - Eritõsted (raske mööbel, seifid, pianiinod)

Nõudmised kandidaadile

- - Hea füüsiline vorm.- Korrektsus
- täpsus
- kohusetundlikkus
- positiivsus ja ausus.- Meeskonnamängija oskus.- B-kategooria juhtimusluba.

Omalt poolt pakume

- - Motiveerivat palgasüsteemi - põhipalk + preemiad + eritõstetööd.
- - Karjäärikasvu ettevõttes
- - Liikuvat ja huvitavat tööd
- - Paindlikku tööaega, võimalus töötada osalise tööajaga

Kontakt:
Artjom Velsio
info@uksestukseni.ee