Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ehitus- ja projekteerimisspetsialisti ametikoha põhieesmärk on ehituslike ja projekteerimisalaste küsimuste lahendamine:* ehitus- ja riikliku järelevalve teostamine;* hoonete ja rajatatiste kasutusele eelneva kontrolli läbiviimine;* nõustamine ehitamisega seotud küsimustes;* eskiiside ja eelprojektide koostamine;* nõustamine projekteerimisega seotud küsimustes.
Kandideerimiseks esitada järgmised dokumendid:* kirjalik avaldus;* ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad; * elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik;* motivatsioonikiri;* muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.Dokumendid esitada 25. augustiks 2019 Jõhvi Vallavalitsusele aadressil Jõhvi linn, Kooli 2, postiindeks 41595, märgusõnaga „Jõhvi Vallavalitsuse ehitus- ja projekteerimisspetsialist“ või digitaalallkirjastatult e-posti aadressile johvi@johvi.ee. Lisainfo telefonidel 336 3770 või 518 2916.

- Ehitus- ja projekteerimisspetsialisti ametikoha põhieesmärk on ehituslike ja projekteerimisalaste küsimuste lahendamine: ehitus- ja riikliku järelevalve teostamine
- hoonete ja rajatatiste kasutusele eelneva kontrolli läbiviimine
- nõustamine ehitamisega seotud küsimustes
- eskiiside ja eelprojektide koostamine
- nõustamine projekteerimisega seotud küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Ehitus- ja projekteerimisspetsialisti kandidaadilt ootame: ehitusalast haridust
- eelnev töökogemus ehituse
- projekteerimise või järelevalve valdkonnas
- vähemalt viieaastast töökogemust ehitussektoris
- eesti keele valdamist kõnes ja kirjas kõrgtasemel ning vene keele oskust kesktasemel
- hea arvuti kasutamise oskust
- sh projekteerimistarkvara kasutamise oskust
- ehitusalase seadusandluse ja standardite tundmist
- kohusetundlikkust
- algatus- ja vastutusvõimelisust ning lahendustele orienteeritust
- väga hea suhtlemisoskus
- B-kategooria juhiluba olemasolu.Kasuks tuleb: eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses
- kogemus haldus- ja väärteomenetluse läbiviimisel
- valmidus ennast pidevalt täiendama ja arendama
- põhjalikud teadmised kohaliku omavalitsuse korraldusest
- seda reguleerivatest õigusaktidest ning oma töövaldkonda reguleerivatest õigusaktidest
- ehitusinseneri (tase 6 või kõrgema) kutsetaseme olemasolu

Omalt poolt pakume

- Motiveerivat töötasu ja haiguspäeva hüvitist alates teisest haigestumise päevast hüvitise kohta kehtestatud määras
- võimalust eneseteostuseks, erialaseid täiendõppe ja koolituste võimalusi
- tööd tegusas, sõbralikus ja toetavas meeskonnas.

Kontakt:
Natalja Abel
natalia.abel@johvi.ee
336 3770