Puhastusteenindaja

Krausberg Eesti OÜ
Rapla maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
07.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hoida puhtad üld- ja teenindusruumide põrandapinnad, töötasapinnad ja vajadusel lisada hügieenitarvikuid.Tolmu ja nähtava mustuse eemaldamine tasapindadelt.

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust.

- Hoida puhtad üld- ja teenindusruumide põrandapinnad, töötasapinnad ja vajadusel lisada hügieenitarvikuid
- Tolmu ja nähtava mustuse eemaldamine tasapindadelt

Nõudmised kandidaadile

- - Hoolsus
- - oskus märgata puhastamist vajavaid pindu
- - kohusetundlikkus
- - karsked eluviisid

Omalt poolt pakume

- - Stabiilset töötasu
- - korralikke töövahendeid
- - toetavat meeskonda
- - osalise ajaga tööd (sobilik ka pensionäridele ja vähenenud töövõimega inimestele).

Kontakt:
Anneli Juhkam
anneli@krausberg.ee
58859155