Lasteaiaõpetaja

Elva Lasteaed Murumuna
Tartu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
16.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Lasteaiaõpetaja ülesanneteks on õppe-ja kasvatustöö korraldamine, mängulise ja turvalise keskkonna loomine, varajane märkamine ja koostöö vanemate ning kolleegidega.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-postiga: murumuna@elva.ee Lisainfo: direktor Kadri Joost, 56 464 653.

- Lasteaiaõpetaja ülesanneteks on õppe-ja kasvatustöö korraldamine, mängulise ja turvalise keskkonna loomine, varajane märkamine ja koostöö vanemate ning kolleegidega

Nõudmised kandidaadile

- Koolieelse lasteasutuse pedagoogi kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus
- meeskonnatöö oskus ja soov lastega töötada. Õpetaja peab olema lapsesõbralik
- motiveeritud ja hea suhtleja

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, kaasaegset töökeskkonda, erialaseid täiendkoolitusi.

Kontakt:
Kadri Joost
murumuna@elva.ee
56464653