Teenindusjuht

Selver AS
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
21.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kõrgetasemelise teeninduse ja klientide rahuolu tagamine ning peakassa haldamine; valdkonna personali töö korraldamine; inventeerimine ja enesekontrollisüsteemi järgimine; seadmete töökorra jälgimine ja tekkivate probleemide lahendamine; partnerkrediitkaardi väljastamine.
Kui soovid Selverisse tööle tulla, siis palun saada enda CV meiliaadressile personal@selver.ee , kandideeri läbi CV Keskuse või CV-Online tööportaali või läbi e-Töötukassa. Kandideerida saad ka kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad või täites ankeedi kaupluse infoletis. Lisainfo telefonil 6673785, 5343 5337, personalispetsialist Kristi Aasa.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Kõrgetasemelise teeninduse ja klientide rahuolu tagamine ning peakassa haldamine
- valdkonna personali töö korraldamine
- inventeerimine ja enesekontrollisüsteemi järgimine
- seadmete töökorra jälgimine ja tekkivate probleemide lahendamine
- partnerkrediitkaardi väljastamine

Nõudmised kandidaadile

- Oled eesmärkide seadmise oskusega
- iseseisev
- otsustamisjulgusega ning koostööd hindav inimene. Sul on meeskonna juhtimise kogemus
- hea rutiini ja pinge taluvus. Oled oma loomult täpne
- kiire ja klientide teenindamine valmistab Sulle rõõmu. Omad väga head arvutioskust MS Office programmidega (Excel
- Word)

Omalt poolt pakume

- - Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- - väljaõpet kohapeal
- - paindlikku töögraafikut
- - toetavaid kolleege
- - tasuta koolitusi
- - soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- - hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- - võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Kontakt:
Kristi Aasa
personal@selver.ee
6673785