Müügikonsultant

ALL KAUBANDUSE OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
07.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

20 aastat kogemusega arvuti ja mobiiltelefonide müügi ja remondiga tegelev ettevõte otsib oma kollektiivi klienditeenindajat. Tööülesanded:müük ja klienditeenindus;klientide nõustamine;seadmete sisse ja välja vormistamine.

Starcom kauplus tegeleb sidevahendite müügiga, põhiliselt müüb firma mobiiltelefone ja lisatarvikuid.

- 20 aastat kogemusega arvuti ja mobiiltelefonide müügi ja remondiga tegelev ettevõte otsib oma kollektiivi klienditeenindajat
- Tööülesanded:müük ja klienditeenindus
- klientide nõustamine
- seadmete sisse ja välja vormistamine

Nõudmised kandidaadile

- Väga teretulnud on eelmine töökogemus sarnastes remondiettevõtetes

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- stabiilset töötasu ja töötulemustele põhinevat boonussüsteemi
- koolitus on kohapeal
- võimalik mehhaaniku ameti väljaõpe.

Kontakt:
hooldus@starcom.ee