Kokk-juhataja

Baltic Restaurants Estonia AS
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptuurile kuumas ja külmas köögis. Eelarve koostamine ja täiusliku klienditeeninduse tagamine. Sinu tööülesanneteks on toidu valmistamine lasteaiale, ka koolilõuna tegemine. Kaupade tellimine, enesekontrolliplaani täitmine ja jälgimine. Aruannete vormistamine, müügiarvete väljastamine, inventuuride läbiviimine.

Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

- Toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptuurile kuumas ja külmas köögis
- Eelarve koostamine ja täiusliku klienditeeninduse tagamine
- Sinu tööülesanneteks on toidu valmistamine lasteaiale, ka koolilõuna tegemine
- Kaupade tellimine, enesekontrolliplaani täitmine ja jälgimine
- Aruannete vormistamine, müügiarvete väljastamine, inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- Sind iseloomustavad töökus
- kohusetundlikkus
- positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi
- oled abivalmis ja usaldusväärne
- puhas ja kiire

Omalt poolt pakume

- Peresõbralik tööaeg E-R
- Tööriided ja jalatsid tööandja poolt.
- Ettevõttepoolsed soodustused, sh väga soodne lõunasöök.
- Ametlik ja stabiilne sissetulek.
- Täiendav tervisekindlustus.

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971