Puhastusteenindaja

SOL Baltics OÜ
Järva maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
23.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tootmisruumide koristamine. Töö kaasaegsete masinate- ja töövahenditega.
Juhendamine toimub kohapeal. Täpsemat infot annab töödejuhataja tel 5622 4439.Helista ja lepi töödejuhatajaga kokku aeg, et tööd üle vaatama minna.
SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvara hooldus- ja puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. Meil on kolmes Balti riigis kokku 2300 töötajat.

Kohustused

- Tootmisruumide koristamine
- Töö kaasaegsete masinate- ja töövahenditega

Nõudmised kandidaadile

- Ootame oma kollektiivi koostöövalmis
- kohusetundlikke töötajaid

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku kollektiivi, tööriideid ja jalatseid, kindlat töötasu kokkulepitud kuupäeval, kaasaegseid
- töövahendeid, koolitust.

Kontakt:
Piret Valdaru
piret.valdaru@sol.ee
+372 5622 4439