Isiklik abistaja

Mittetulundusühing "Händikäpp"
Tartu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
30.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Isiklik abistaja on töötaja, kes abistab füüsiliselt liikumispuudega naist lähtuvalt tema puudest tingitud erivajadustest ja tööjuhistest liikumisel ratastoolis, söömisel, riietumisel, hügieeniprotseduuride sooritamisel, kirjutamisel, majapidamistoimingute teostamisel, väikelapsega tegelemisel. Töö toimub seal, kus klient isiklikku abistajat vajab, nt kodus, tööl, asjaajamisel, meelelahutussündmustel jms. Tööjuhised annab ja tööaja määrab klient, seega pole vajalik eelnev kogemus. Väljaõpe kliendilt.

Tervisehäiretega isikute ühendused ja nende liidud; puuetega inimeste ühendused ja nende liidud, erigruppide kaitsega seotud ühendused.

- Töö toimub seal, kus klient isiklikku abistajat vajab, nt kodus, tööl, asjaajamisel, meelelahutussündmustel jms
- Tööjuhised annab ja tööaja määrab klient, seega pole vajalik eelnev kogemus
- Väljaõpe kliendilt

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus
- täpsus
- kohusetundlikkus
- huumorimeel

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada osalise või täistööajaga, käsunduslepingut, huvitavat kogemust koostööst puudega inimesega, suurema koormuse korral ravikindlustust.

Kontakt:
Margit Rosental-Tustit
iat@handikapp.ee
53232667