Õpetaja abi

Tartu Lasteaed Sirel
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õpetaja abi teeb koostööd rühmaõpetajatega tegevuste läbiviimisel, koristab rühma, katab söögikordadeks laua, korjab ja peseb toidunõud, aitab lapsi riidesse panna enne õueminekut ja aitab riidest lahti võtta pärast jalutuskäiku.

Tartu Lasteaed Sirel: 3 liitrühmaga lasteasutus. Õppekeeled eesti, vene. Asub Raadi linnaosas.

- Õpetaja abi teeb koostööd rühmaõpetajatega tegevuste läbiviimisel, koristab rühma, katab söögikordadeks laua, korjab ja peseb toidunõud, aitab lapsi riidesse panna enne õueminekut ja aitab riidest lahti võtta pärast jalutuskäiku

Nõudmised kandidaadile

- Sõbralikkus ja soov töötada lastega. Teretulnud on korrektsus ja kohusetundlikkus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus õpetaja abina
- toidukäitlemisoskused ja vastav tunnistus

Omalt poolt pakume

- Head meeskonda, abivalmidust.

Kontakt:
Jelena Ustav
jelana.ustav@raad.tartu.ee
7361596