Võru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Juhtivspetsialisti ülesandeks on juhtimisõiguse ja juhilubadega seotud toimingute tegemine ning sõiduki, mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise laeva ja jeti registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrollimine ning sõidukitega seotud registritoimingute teostamine.
Tundsid, et need märksõnad käivad Sinu kohta? Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja aadressile konkurss@mnt.ee. Kandideerida saad ka värbamisportaalide CV Keskus ja CV-Online kaudu. Lisainfo saamiseks helista palun numbril +372 5305 1735 või saada e-kiri aadressil teele.sepp@mnt.ee .Tule meile!
Maanteeamet kujundab turvalist ja toimivat liikluskeskkonda.

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind meie meeskonnaga liituma
- kui Sul on: • tahe panustada turvalise ja toimiva liikluskeskkonna kujundamisse• vähemalt keskharidus
- korrektsust ja täpsust ning oskust leida probleemidele lahendusi ka pingelistes olukordades. Eeldame
- et oled hea suhtleja nii suulises kui kirjalikus vormis
- tore meeskonnaliige ja kiire õppija. Eeldame Sinult teistele eeskujuks olevat liikluskäitumist ja laitmatut reputatsiooni.

Omalt poolt pakume

- Meiega oled õigel teel
- Aitad muuta meie liikluskeskkonda turvalisemaks.
- Meiega on Sul:
- • vaheldusrikas ja missiooniga töö
- • väljaõpe ametikohal
- • oma ala ekspertidest koosnev ühtne meeskond
- • 35 puhkusepäeva ja 3 tervisepäeva aastas
- • igakuine sporditoetus
- • ühised ettevõtmised

Kontakt:
Teele Sepp
teele.sepp@mnt.ee
53051735