Müüja - klienditeenindaja

Pärnu REV Kaubandus OÜ
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
07.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

* Klientide nõustamine ja neile parimate lahenduste pakkumine;* Vajadusel teenindamine kassas; * Kaupade vastuvõtt ja paigutamine müügisaali ja lattu.

OÜ Pärnu REV Kaubandus on ehitusmaterjalide müügiga tegelev ettevõte.

- Klientide nõustamine ja neile parimate lahenduste pakkumine
- Vajadusel teenindamine kassas
- Kaupade vastuvõtt ja paigutamine müügisaali ja lattu

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame Sinult ehitus- ja viimistlusmaterjalide tundmist
- täpsust
- kohusetundlikkust ja ausust

Omalt poolt pakume

- Tööd väikeses ja asjalikus kollektiivis
- Mitmekülgset, liikuvat ja loomingulist tööd
- Väljaõpet kohapeal
- Võimaldame täiendõpet ja tootekoolitusi ehitusmaterjalide valdkonnas.

Kontakt:
Anneli Tiik
annely@parnurev.ee
56 485 333