Müüja-klienditeenindaja

EstEhitusEkspert Grupp OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime müügikonsultanti akna- ukse salongi Jõhvis.Akende, uste ja raamideta klaasilahenduste müük ja klientide konsulteerimine.
Vajame inimest, kes otsib pikaajalist töösuhet.Väga ootame Teie CV d e-posti aadressile too@estehitusekspert.ee
Akende ja uste müük ning paigaldus. Raamita klaasitootmine Narvas.

Kohustused

- Otsime müügikonsultanti akna- ukse salongi Jõhvis
- Akende, uste ja raamideta klaasilahenduste müük ja klientide konsulteerimine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus klientidega
- hea stressitaluvus
- kontoritarkvara Excel/Word kasutamise oskus
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Mugavat töökohta
- stabiilset tööd ja sõbralikku töökollektiivi
- põhipalka 600€ bruto + boonused (hea klienditeeninduse korral võimalus teenida kuus üle 800 €)
- tööalaseid koolitusi ja väljaõpet

Kontakt:
Aleksandr Polištšuk
too@estehitusekspert.ee