ehituse vanemspetsialist

Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
23.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Narva linna omandis olevate ehitiste ehitustööde korraldamine; - ehitustööde hankedokumentatsiooni koostamine ja riigihangete läbiviimine;- ehitiste tehnilise ülevaatuse teostamine, remondivajaduse väljaselgitamine, ehitustööde eelarvete kontroll, töövõtulepingute täitmise kontroll, ehitustööde üle järelevalve teostamine;- ehitusprojektide ekspertiisi ja ehitustööde auditi korraldamine;- projekteerimistööde korraldamine (sh projekteerimis- ja tehniliste tingimuste ning eritingimuste, tehniliste- ja lähteülesannete koostamine, lepingute kontrollimine, projektide ekspertiisi korraldamine).- ehitustööde dokumentatsiooni (tööde vastuvõtuaktid, kaetud tööde aktid, ehitusmaterjalid ja konstruktsioonide vastavustunnistused, teostusjoonised, kasutus- ja hooldusjuhendid, mõõdistusprojekti jms.) kontroll, vajadusel ehitus- ja kasutuslubade taotlemine; - linnaeelarve koostamiseks ettepanekute tegemine;- ehitusjärelevalve teostamine, valminud ehitiste ülevaatuste ettevalmistamine ja osavõtt ülevaatusest, teostatud tööde aktide õigsuse kontrollimine ja üleandmise-vastuvõtmise aktide vastuvõtmine jne.
CV ja kaaskiri märgusõnaga „EHITUSE VANEMSPETSIALIST” palume saata e-posti aadressil karin.uustallo@narva.ee Lisaküsimused esitada vanemspetsialist Karin Uustallo’le: 35 99 040 või e-posti aadressil: karin.uustallo@narva.ee

- - Narva linna omandis olevate ehitiste ehitustööde korraldamine
- - ehitustööde hankedokumentatsiooni koostamine ja riigihangete läbiviimine
- - ehitiste tehnilise ülevaatuse teostamine, remondivajaduse väljaselgitamine, ehitustööde eelarvete kontroll, töövõtulepingute täitmise kontroll, ehitustööde üle järelevalve teostamine
- - ehitusprojektide ekspertiisi ja ehitustööde auditi korraldamine
- - projekteerimistööde korraldamine (sh projekteerimis- ja tehniliste tingimuste ning eritingimuste, tehniliste- ja lähteülesannete koostamine, lepingute kontrollimine, projektide ekspertiisi korraldamine)
- - ehitustööde dokumentatsiooni (tööde vastuvõtuaktid, kaetud tööde aktid, ehitusmaterjalid ja konstruktsioonide vastavustunnistused, teostusjoonised, kasutus- ja hooldusjuhendid, mõõdistusprojekti jms
- ) kontroll, vajadusel ehitus- ja kasutuslubade taotlemine
- - linnaeelarve koostamiseks ettepanekute tegemine
- - ehitusjärelevalve teostamine, valminud ehitiste ülevaatuste ettevalmistamine ja osavõtt ülevaatusest, teostatud tööde aktide õigsuse kontrollimine ja üleandmise-vastuvõtmise aktide vastuvõtmine jne

Nõudmised kandidaadile

- • eelnev töökogemus ehituse valdkonnas • vene keele oskus suhtlustasemel• koostööoskus ja hea suhtlemisoskus• suutlikkus võtta vastu otsuseid • hea pingetaluvusKasuks tuleb:• eelnev töökogemus avalikus sektoris• juhiluba (B-kat)

Omalt poolt pakume

- • huvitavat ja pingelist tööd kiiresti arenevas piirkonnas
- • enesetäiendamise võimalust
- • kaasaegseid töötingimusi
- • konkurentsivõimelist töötasu

Kontakt:
Karin Uustallo
karin.uustallo@narva.ee
+3723599040