Tegevusjuhendaja

Sihtasutus Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Diakooniahaigla
Harju maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
26.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on kujundada ja arendada patsientide oskusi läbi erinevate tegevuste ning juhendada neid igapäevatoimetustega hakkama saamisel.
CV saata st@diakooniahaigla.ee
Väike, aastast 1999 tegutsenud õendushaigla Nõmmel. Osaleb aktiivselt Eesti ühiskonnas palliatiivse (hospiits) ravi ning dementsuse teemalise õenduse/hoolduse arendamisega.

- Sinu ülesandeks on kujundada ja arendada patsientide oskusi läbi erinevate tegevuste ning juhendada neid igapäevatoimetustega hakkama saamisel

Nõudmised kandidaadile

- Ootame head algatusvõimet ja suhtlemisoskust ning loomingulisust
- tahet tegeleda patsientidega. Erialane haridus ei ole nõutud
- kui tuleb kasuks

Omalt poolt pakume

- Pakume võimalust toetada dementsusega inimeste toimetulekut ning muuta nende päeva huvitavamaks 0,5 töökoormusega. Boonusena pakume toredaid töökaaslaseid, kes on toetavad ja koostööaltid. Pakume ka erialaseid koolitusi.

Kontakt:
Anu Varep
st@diakooniahaigla.ee
5536236