Koolitusspetsialist

TK TÄIENDUSKESKUS OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Aktiivne koolituste müük telefoni teel; kliendisuhete loomine ja hoidmine; kliendi vajadusest lähtuvalt pakkumiste koostamine; müügieesmärkide täitmine.
Motivatsioonikiri palun kirjutada teemal - koolitusspetsialisti töö positiivsed ja negatiivsed küljed.Väljavalitud kandidaatidega võtame esimesel võimalusel ühendust. Töökohtade täitumisel konkurss lõpeb.
TK Täienduskeskus OÜ on loodud täiskasvanute täiendusõppe haridusse panustamise eesmärgil.TK Täienduskeskus OÜ on välja antud majandustegevuse teade nr 203279.

Kohustused

- Aktiivne koolituste müük telefoni teel
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- kliendi vajadusest lähtuvalt pakkumiste koostamine
- müügieesmärkide täitmine

Nõudmised kandidaadile

- TK Täienduskeskus OÜ korraldab koolitusi üle Eesti. Ootame oma meeskonda rõõmsameelset
- kohusetundlikku ja pühendunud müügiinimest. Kui Sulle meeldib müügitöö telefoni teel
- võtta tööalaseid eesmärke ning nende nimel pingutada
- siis Sa oled sobilik kandidaat.

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet
- toetavat meeskonda
- stabiilset tööd arenevas ettevõttes
- karjääri tegemise võimalust.
- Kodus töötamise võimalus.

Kontakt:
Evely Rebane
cv@taienduskeskus.ee
5094137