Administraator

Varjupaikade mittetulundusühing
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
23.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Suhtleb varjupaiga klientide ja vabatahtlikega; täidab vajalikke dokumente ja väljastab arveid; täidab loomade andmebaasi; administreerib varjupaiga kodulehekülge; koristab ja hoiab puhta varjupaiga administratiivhoone üldkasutatavad ruumid.

Varjupaikade mittetulundusühingusse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. Meie eesmärgiks on aidata kaotsi läinud loomad koju tagasi, leida hüljatud ja omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi loomade steriliseerimise/kastreerimise tähtsusest ning soovimatute lemmikloomade arvukusest.

Kohustused

- Suhtleb varjupaiga klientide ja vabatahtlikega
- täidab vajalikke dokumente ja väljastab arveid
- täidab loomade andmebaasi
- administreerib varjupaiga kodulehekülge
- koristab ja hoiab puhta varjupaiga administratiivhoone üldkasutatavad ruumid

Nõudmised kandidaadile

- Töötaja on hea suhtlemisoskusega
- hea pinge- ja stressitaluvusega
- empaatiavõimega
- kiire reaktsiooni- ja otsustusvõimega
- töötada on vaja nii nädala sees kui nädalavahetustel

Omalt poolt pakume

- Võimalust aidata kodutuid loomi ning anda oma panus lemmikloomakultuuri arengule.

Kontakt:
Merike Torm
merike.torm@varjupaik.ee
5167099