Lillemüüja, florist

Floridea OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Lillepoes kauba vastuvõtmine, markeerimine, puhastamine, lilleseadete tegemine erinevatekstähtpäevadeks sh pärgade ja pulmaseadete valmistamine, kimpude valmistamine, lillede ninglilleseadete müük, klientide teenindamine.
Kandideerimiseks saatke fotoga CV ja soovitavalt motivatsioonikiri teemal „Miks ma tahan töötada floristina?“ e-posti aadressil florideasalong@mail.ru
Lillede jaemüük

- Lillepoes kauba vastuvõtmine, markeerimine, puhastamine, lilleseadete tegemine erinevatekstähtpäevadeks sh pärgade ja pulmaseadete valmistamine, kimpude valmistamine, lillede ninglilleseadete müük, klientide teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb erialane haridus või läbitud kursused
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku kollektiivi
- huvitavat loomingulist tööd
- väljaõpet kohapeal
- konkurentsivõimelist töötasu

Kontakt:
Tatjana Sudarevskaja
florideasalong@mail.ru