Müüja

JÄRVA TARBIJATE ÜHISTU
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis, kassas ja teenindusletis, kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek

Järva Tarbijate Ühistu kuulub Coop Keskühistusse. Me alustasime oma tegevusega aastal 1911. Meie ühistusse kuulub 43 kauplust üle Eesti: 4 Maksimarketit, 13 Konsumit, 15 AjaO, 5 Tööriistamarketit ja 6 tööstuskauplust. Me väärtustame lugupidamist, koos tegutsemist, tulemuslikkust, vastutustundlikkust ja elurõõmu. Me anname tööd üle 770 töötajale.

- Sinu peamisteks tööülesanneteks on klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis, kassas ja teenindusletis, kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik nõuetekohane tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Tagame Sulle
- • meeldiva töökeskkonna
- • pikaajalise ja stabiilse töösuhte
- • täiskoormusel tööaja
- • vahetustega töö
- • tööks vajaliku väljaõppe ja juhendamise
- • kindla töötasu, tulemustasu vastavat tehtud tööle
- • osalemise koolitusprogrammides
- • vahvad ühisüritused

Kontakt:
Ivi Juknaite
jarva.personal@jarvaty.ee
515 9363