Abikokk

OÜ Hotell Euroopa
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
06.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sul on kiired käed, selge pea, meeldib köögis toimetada?Tule meile abikokaks!

Hotell Euroopa asub Tallinna reisisadama, kesklinna ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. 4 tärni hotellis on avarad ja mugavad toad, kus tunneb end mõnusalt nii perega reisija, äriklient kui ka kõrgeima ootusega puhkaja. Koduse tunde loovad Eesti rahvuslikest mustritest inspireeritud ja kohalikest materjalidest vormitud sisekujundus. Luksusliku elamuse pakub kõrgetasemeline teenindus, suurepärased konverentsi võimalused, hõrgud maitseelamused restoranis Olive ja hommikusauna kuum leil.

- Sul on kiired käed, selge pea, meeldib köögis toimetada?Tule meile abikokaks!

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb erialane haridus või varasem töökogemus toidu valmistamisel. Omad valmisolekut töötada graafiku alusel
- k.a nädalavahetustel

Omalt poolt pakume

- Tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, regulaarseid koolitusi ning oma töötaja soodustusi.

Kontakt:
Viktor Šlenduhhov
viktor.slenduhhov@hestiahotels.com
+3726699775