Juhtivkonsultant

VFS Global Services Estonia OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Viisaeeskirjade ja -tasude alase informatsiooni ajakohasena hoidmine. Viisa taotlejate teenindamine, dokumentide vastuvõtmine, kontroll, töötlemine (andmete sisestamine), tasu vastuvõtmine, aruandluse ettevalmistamine. Viisataotlusprotsessi hõlbustamine ning tugiteenuste ja teenuse osutamise toimingute käsitlemine.

Teenindus- ja viisakeskused.

- Viisaeeskirjade ja -tasude alase informatsiooni ajakohasena hoidmine
- Viisa taotlejate teenindamine, dokumentide vastuvõtmine, kontroll, töötlemine (andmete sisestamine), tasu vastuvõtmine, aruandluse ettevalmistamine
- Viisataotlusprotsessi hõlbustamine ning tugiteenuste ja teenuse osutamise toimingute käsitlemine

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus
- soovitavalt kõrgharidus.Hea suhtlemisoskus
- kiire õppimisvõime
- oskus tegeleda samaaegselt mitmete ülesannetega
- tugev stressitaluvus
- kõrge andmete sisestamise kiirusega
- eelneva töökogemusega

Omalt poolt pakume

- Stabiilset konkurentsivõimelist palka, head ja sõbraliku kollektiivi.

Kontakt:
Anna Kasparova
AnnaKasp@vfsglobal.com