Vastuvõtujuht

AS Wasa
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
23.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töö korraldamine vastuvõtuletis, et meie külalised tunneksid ennast oodatuna, saaksid keskenduda puhkamisele ja lahkuksid rõõmsana. Lisaks vastuvõtus töötava meeskonna juhtimisele, tuleb vastuvõtu töötajaid ka igapäevaselt juhendada ning tagada neile vajalik väljaõpe. Igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad broneeringute ja müügiarvete õigsuse kontroll, statistiliste müügiaruannete koostamine ja täituvuse jälgimine, tagasiside kogumine ja analüüs.

Wasa on väike ja koduselt hubane taastusravikeskus Pärnu rannarajoonis, mis pakub ravi - ja puhkuseteenuseid. 2019 juunis avasime neljatärni nõuetele vastava spaa hotelli Wasa Resort. Uues hotellikompleksis on 56 hotellituba ja privaatseks puhkuseks mõeldud apartemendid.

- Töö korraldamine vastuvõtuletis, et meie külalised tunneksid ennast oodatuna, saaksid keskenduda puhkamisele ja lahkuksid rõõmsana
- Lisaks vastuvõtus töötava meeskonna juhtimisele, tuleb vastuvõtu töötajaid ka igapäevaselt juhendada ning tagada neile vajalik väljaõpe
- Igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad broneeringute ja müügiarvete õigsuse kontroll, statistiliste müügiaruannete koostamine ja täituvuse jälgimine, tagasiside kogumine ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui oled asjatundlik ja väga hea suhtlemisoskusega meeskonnajuht

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda ja tööalast koolitust.

Kontakt:
angelika@wasahotels.ee