Puhastusteenindaja

Osaühing ZUNT
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja pühib, puhastab ja hooldab põrandaid, lagesid, seinu ja mööblit, koristab laudu ja riiuleid, kastab lilli, töötab tolmuimejaga, õhutab ruume, hävitab parasiitputukaid. Pärast kasutamist peseb ta oma lapid-mopid ning puhastab kasutatud masinad ja tarvikud. Koristamisel tuleb kokku puutuda tolmu ja muu saaste ning mitmesuguste kemikaalidega. Oluline on järgida ohutusnõudeid ning kasutada õiget tööasendit.
Kandideerida saab inimene, kes vastab ülaltoodule ning omab kutsetunnistust, vajalikku väljaõpet ning töökogemust. CV saata e-postile info@fooniks.ee või saata CV kinnises ümbrikus Supeluse, 24 Pärnus. Märksõnaga TOATEENINDUS.
Villa Mare pansionaat ja Hoolekoda Fööniks (Zunt OÜ) on esimene erahooldekodu Pärnus. Oleme tegutsenud 10 aastat ning tunnustatud praktikaettevõte alates 2013 aastast

- Puhastusteenindaja pühib, puhastab ja hooldab põrandaid, lagesid, seinu ja mööblit, koristab laudu ja riiuleid, kastab lilli, töötab tolmuimejaga, õhutab ruume, hävitab parasiitputukaid
- Pärast kasutamist peseb ta oma lapid-mopid ning puhastab kasutatud masinad ja tarvikud
- Koristamisel tuleb kokku puutuda tolmu ja muu saaste ning mitmesuguste kemikaalidega
- Oluline on järgida ohutusnõudeid ning kasutada õiget tööasendit

Nõudmised kandidaadile

- Puhastusteenindaja töös on palju kummardamist ja ebamugavas asendis töötamist
- eeldab ka korras silmanägemimist
- töökeskkonna tingimused (tolm
- kuumus
- niiskus
- kemikaalid) võivad tundlikel inimestel allergiat põhjustada.Isikuomadustest on tähtsad suhtlemisoskus
- stressitaluvus
- õpivalmidus
- vastutustunne ja usaldatavus. Puhastusteenindaja peab olema korraarmastaja inimene
- kes ei luba endale lohakust ega poolikut tööd

Omalt poolt pakume

- Toetavat meeskonda.

Kontakt:
Ingrit Raat
fooniks@fooniks.ee