Koolituse koordinaator

CV Partner OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on koolitusprogrammide (ürituste) organiseerimine ning koolitustega seonduva info aga ka inimeste koordineerimine ning arendamine, sealhulgas: • Koolitustega seonduva info haldamine • Koolitusvajaduste väljaselgitamine;• Koolitusteemade kaardistamine vajaduste põhjal;• Koolituse ajakava koostamine ja asukoh(t)a(de) tingimuste vastavusse viimine koolitusprogrammide vajadustega;• Koolitusprogrammide toimivuse mõõtmine ja arendamine; • Koolitajate juhendamine ja tagasiside andmine

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

- Peamised tööülesanded on koolitusprogrammide (ürituste) organiseerimine ning koolitustega seonduva info aga ka inimeste koordineerimine ning arendamine, sealhulgas: • Koolitustega seonduva info haldamine • Koolitusvajaduste väljaselgitamine
- • Koolitusteemade kaardistamine vajaduste põhjal
- • Koolituse ajakava koostamine ja asukoh(t)a(de) tingimuste vastavusse viimine koolitusprogrammide vajadustega
- • Koolitusprogrammide toimivuse mõõtmine ja arendamine
- • Koolitajate juhendamine ja tagasiside andmine

Nõudmised kandidaadile

- • Kõrgharidus
- võib olla omandamisel
- • Eelnev projektide juhtimise kogemus
- •Dokumendihalduse/infotöötlemise/teadmusjuhtimise kogemus
- • Edukas õpetamise- või juhendamise kogemus
- • Analüüsimis- ja eesmärkide saavutamise oskus
- • Emotsionaalne intelligentsus ja esinemisoskus
- • Tulemustele orienteeritus

Omalt poolt pakume

- • Oma ala ekspertidest koosnevat väikest meeskonda, kus uuel liikmel on palju autonoomiat ja suuna osas kaasarääkimise võimalusi
- • Arenemisvõimalust innovaatilises ettevõttes, mis tõstab Eesti juuksurite ja kosmeetikute sektori kvaliteedi taset
- • Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
- • Palju uusi kogemusi ja väljakutseid
- • Maitsekalt sisustatud töökohta kesklinnas
- • Erialaseid täiendkoolitusi.

Kontakt:
cv@cvp.ee
53571278