Fotograaf-klienditeenindaja

aktsiaselts Kuma
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupade müümine, tellimuste vastuvõtmine, fotolaborist piltide väljaprintimine, pilditöötlus, pildistamine fotostuudios ja välitöödel (koolid, lasteaiad,lõpupeod, sünnipäevad jm üritused)

Ettevõtte põhitegevuseks on ristsõnaväljaannete kirjastamine ning trükkimine. Tuntumad tooted on ristsõnaajakirjad Super Kuma, Kumake, Kooli Ruudud, Rebase Ruudud. Ristsõnaajakirju antakse välja ka Lätis - sealseteks tuntumateks toodeteks on Kuminš, Super Kuma, Prātnieks, Lielās Rūtis, Vieglās. Ettevõtte enda toodete kõrval kujundatakse ja küljendatakse ning trükitakse klientidele erinevaid raamatuid, reklaamtrükiseid, katalooge, kalendreid ning tootepakendeid.

- Kaupade müümine, tellimuste vastuvõtmine, fotolaborist piltide väljaprintimine, pilditöötlus, pildistamine fotostuudios ja välitöödel (koolid, lasteaiad,lõpupeod, sünnipäevad jm üritused)

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt ootame kohusetundlikkust
- väga head suhtlemis -ja eneseväljendusoskust.Kasuks tuleb eelnev pildistamiskogemus ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, tööalast väljaõpet

Kontakt:
Rauno Raivo Runnel
rauno.runnel@kuma.ee
5125815