Teenindaja- restoranijuht

Silva-Agro OÜ
Valga maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Lisaks majutuse ja restorani külaliste vastu võtmisele ning teenindamisele on teenindaja- restoranijuhi ülesanneteks: hinnapakkumiste koostamine (majutus ja toitlustus), igapäeva töö korraldamine ja meeskonna juhtimine ( tellimuste ja töögraafikute koostamine), sotsiaalmeedia ja kodulehe haldamine.
Oleme valmis värbama erialase hariduse ja töökogemuseta noori.
Silva-Agro OÜ tegevusvaldkondadeks on jaekaubandus, teravilja puhtimine, laoteenuse pakkumine, toitlustus ja majutus.

Nõudmised kandidaadile

- Tule meile tööle
- kui oled: kohusetundlik
- sõbralik ja hea suhtleja
- parima tulemuse nimel valmis meeskonnatööks. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus ja eelnev töökogemus

Omalt poolt pakume

- Täiendkoolitusi, ettevõttesiseseid soodustusi, toredaid ühisüritusi, toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Kontakt:
Ly Käärik
info@silvaagro.ee
5341 7322