Täisautomaatse tapipingi operaator

Osaühing Sandla Puit
Saare maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Operaatori peamine tööülesanne on puitmaterjalide töötlemine täisautomaatse tapipingiga.-AUER tapipingi programmide sisestamine ja seadistamine;-toodangu kvaliteedi tagamine ja kontroll;-pingi regulaarsete hooldustööde läbiviimine;-toodangu ja tooriku transportimine 3 tonnise tõstukiga.
Kandideerimiseks saada enda CV aadressile info@sandlapuit.ee
OÜ Sandla Puit tegeleb puidust aia- ja suvemajade, saunade, paviljonide, kõrvalhoonete ja garaažide tootmisega alates aastast 2000. Oleme keskendunud tootmisele ja toodangu hulgimüügile ning 90% meie toodangust läheb ekspordiks Saksamaale, Hollandisse, Iirimaale, Hispaaniasse ja Skandinaaviariikidesse.

- Operaatori peamine tööülesanne on puitmaterjalide töötlemine täisautomaatse tapipingiga
- -AUER tapipingi programmide sisestamine ja seadistamine
- -toodangu kvaliteedi tagamine ja kontroll
- -pingi regulaarsete hooldustööde läbiviimine
- -toodangu ja tooriku transportimine 3 tonnise tõstukiga

Nõudmised kandidaadile

- -oskus lugeda tehnilisi jooniseid
- -arvuti tundmisoskus kesktasemel
- -tehniline taiplikkus
- -valmisolek vahetustega tööks
- -isikliku sõiduauto kasutusvõimalus
- -kohusetundlikkus ja täpsus oma töö tegemisel
- -kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal
- toetavat kollektiivi
- ühisüritusi
- pikaajalist töösuhet
- kaasaegseid töötingimusi
- arenemis- ja eneseteostusvõimalust
- teadmistest, oskustest ning töötulemustest sõltuvat töötasu.

Kontakt:
info@sandlapuit.ee
+372 459 5288