Õde

Sihtasutus Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus
Lääne maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õendustoimingute teostamine.

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on taastusravihaigla, mis on spetsialiseerunud eelkõige neuroloogiliste, aga ka tugi-liikumiselundkonna probleemidega laste ja täiskasvanute abistamisele.

Kohustused

- Õendustoimingute teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Oled aus ja kohusetundlik
- kliendisuhtluses sõbralik ja hooliv
- sulle on omane soov abivajajat märgata ja toetada
- oskad töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas ning suhtled pisut ka vene keeles

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd ja kvaliteetseid täiendkoolitusi, paindlikku tööaega (graafiku alusel), häid sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi, toredaid töökaaslasi.

Kontakt:
Marge Jõgisaar
marge.jogisaar@hnrk.ee
472 5438