Toidutehnoloog

Aktsiaselts Pihlaka
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
02.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toodangu valmistamise protsessi jälgimine, nende toimimise kontroll, tooteretseptuuride haldamine andmebaasides, uute toodete katsetused ja juurutamine, suhtlemine riiklike järelvalveorganitega
Kandideerimiseks saada enda CV koos palgasooviga aadressil personal@pihlaka.ee
AS Pihlaka alustas tegevust 1993. aastal. Ettevõtte toodab pagari-, kondiitri- ja kulinaariatooteid, turustab neid üle Eesti. AS Pihlakal on kolm kauplust Tallinnas, kaks Rakveres, Tartus ja Viimsis. Ettevõttes töötab keskmiselt 130 inimest. http://www.pihlaka.ee

- Toodangu valmistamise protsessi jälgimine, nende toimimise kontroll, tooteretseptuuride haldamine andmebaasides, uute toodete katsetused ja juurutamine, suhtlemine riiklike järelvalveorganitega

Nõudmised kandidaadile

- Erialane haridus toiduainete alal (võib olla ka omandamisel)
- meeskonnatöö valmidus
- iseseisvus
- täpsus
- kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume

- Arenemis- ja eneseteostusvõimalust, huvitavat ja mitmekesist tööd, kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda, konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu. Töö asukoht Rakvere linn

Kontakt:
Tea Tõnurist
personal@pihlaka.ee
3223698