Kuller-autojuht

ANTSU VEOTEENUSED OÜ
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töö toimub Võru linnas. Töö sisu on saadetiste sorteerimine ja saadetiste kättetoimetamine klientidele. Töö toimub E-L (vahetustega), algusajaga kell 7:00.
Kui tunned, et oled sobilik kuller-autojuht ametikohale, siis ootame lühikest motivatsioonikirja ning CV-d e-kirja teel antsuveoteenused@gmail.com.

Kohustused

- Töö toimub Võru linnas
- Töö sisu on saadetiste sorteerimine ja saadetiste kättetoimetamine klientidele
- Töö toimub E-L (vahetustega), algusajaga kell 7:00

Nõudmised kandidaadile

- Kui sul on olemas B ja C-kategooria juhiload ja omad head autojuhtimise kogemust
- pead lugu liikluskultuurist ja oskad oma sõiduki eest heaperemehelikult hoolt kanda
- oled kiire
- täpne ja hea pingetaluvusega
- oled vastutustundlik
- usaldusväärne ja koostööaldis
- siis ootame just SIND kandideerima kuller-autojuht ametikohale.Kasuks tuleb eelnev töökogemus kuller-autojuht ametialal
- füüsiline vastupidavus
- Võru linna tundmine

Omalt poolt pakume

- Stabiilset ja pikaajalist tööd. Toetavat meeskonda.

Kontakt:
antsuveoteenused@gmail.com
+372 5180572