Õppe- ja arendusjuht

Taebla Kool
Lääne maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
01.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

õppe- ja arendusjuhti ülesandeks on koostöös kooli direktoriga uue koolimaja töö käivitamine, kooli arengu ning õppe- ja kasvatustegevuse koordineerimine, planeerimine ja arendamine ning õppekava täitmise ja õpetamise kvaliteedi tagamine, sh: õppimise ja õpetamise juhtimine ja toetamine, õppijale toetava arengukeskkonna loomine, õpetajate koostööks ja professionaalseks arenguks soodsa keskkonna loomine, õppekava arendus, sisehindamise korraldamine, arengueesmärkide seadmine ja nende realiseerimine, ressursside juhtimine.Ootused kandidaadile: • põhikooli ja gümnaasiumi õppealajuhataja kvalifikatsiooninõuded – magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning juhtimiskompetentsid;• infotehnoloogiline pädevus;• innovaatiline, tulevikku suunatud mõtlemine;• hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;• meeskonna- ja koostöö ning organiseerimisoskus.
Gümnaasiumi tee 1, Pälli küla, Lääne-Nigula vald, 90815 Lääne maakond või digitaalselt e-posti aadressil kool@taebla.edu.ee

- Ootused kandidaadile: • põhikooli ja gümnaasiumi õppealajuhataja kvalifikatsiooninõuded – magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning juhtimiskompetentsid
- • infotehnoloogiline pädevus
- • innovaatiline, tulevikku suunatud mõtlemine
- • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
- • meeskonna- ja koostöö ning organiseerimisoskus

Omalt poolt pakume

- • toetavat ja sõbralikku meeskonda
- • meeldivat töökeskkonda uues, peatselt valmivas koolimajas
- • võimalust osaleda erialastel täiendkoolitustel.

Kontakt:
Jaanus Mägi
jaanus.magi@taebla.edu.ee
518 4056