Söötja - karjak

Ühinenud Farmid AS
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Noorloomade söötmine traktori-mikseriga, sööda laadimine, söödaalade puhastamine. Asemete puhastamine, allapanu panemine. Töökoha korrashoid.
Täiendava informatsiooni saamiseks saata CV emailile: annely.korju@farmid.ee või helistada telefonile: 53267322.
Ühinenud Farmid AS on põllumajandusettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on piimatootmine, noorlooma- ning teraviljakasvatus.

- Noorloomade söötmine traktori-mikseriga, sööda laadimine, söödaalade puhastamine
- Asemete puhastamine, allapanu panemine
- Töökoha korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tulevad auto- ja traktoristi load
- varasem töökogemus põllumajanduses

Omalt poolt pakume

- Vajadusel väljaõpet, autokompensatsiooni.

Kontakt:
Annely Korju
annely.korju@farmid.ee
53267322