Farmitööline

Ühinenud Farmid AS
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Loomadele allapanu panemine; loomade heaolu eest hoolitsemine; sööda ettelükkamine. Vajadusel poegimislauda töötaja või loomaarsti abistamine.

Ühinenud Farmid AS on põllumajandusettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on piimatootmine, noorlooma- ning teraviljakasvatus.

Kohustused

- Loomadele allapanu panemine
- loomade heaolu eest hoolitsemine
- sööda ettelükkamine
- Vajadusel poegimislauda töötaja või loomaarsti abistamine

Nõudmised kandidaadile

- Otsime oma kollektiivi karskete eluviisidega töökat
- õpihimulist
- abivalmist inimest. Töö eeldab traktoriga töötamise oskust

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet, koolitusi, konkurentsivõimelist palka, vajadusel elamispinda või autokompensatsiooni, elukaaslasele tööd.

Kontakt:
Annely Korju
annely.korju@farmid.ee
53267322