Müügijuht

osaühing Valestori Turg
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Aktiivne hulgimüük, olemasolevate klientide hoidmine ja uute klientide otsing.

Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on vineeri, mööbli-, puitlaast- ja puitkiudplaadi hulgimüük.Eesti keskosas Tartu linnas asudes omame samaväärse hea ühenduse nii vabariigisiseselt kui naaberriikidega.Põhja- Eesti suurema nõudluse ja vajaduste rahuldamiseks omame ka Tallinnas kaubaladu.

- Aktiivne hulgimüük, olemasolevate klientide hoidmine ja uute klientide otsing

Nõudmised kandidaadile

- Iseseisev mõtlemine
- otsustusvõime
- hea suhtlus- ja koostööoskus
- kohusetundlik
- usaldusväärne
- initsiatiivikas. Huvi müügitöö vastu.Kasuks tuleb oskus ja kogemus töötada tõstukil

Omalt poolt pakume

- Sõbralik meeskond.
- Väljaõpe ja igakülgne toetus sisseelamisel.
- Kindel tööaeg E-R.

Kontakt:
Hele Kala
valestori@gmail.com
5244815