Operaator-tehnik

Rakvere Farmid Aktsiaselts
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sigade nõuetekohane söötmine, jootmine ja pidamine.

Eesti suurim seakasvatusettevõte AS Rakvere Farmid on HKScan Estonia tütarettevõte, kasvatades 40% Eestis kasvatavatest nuumsigadest. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab ja turustab tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScani kliendid on jaemüügi ja toitlustusega tegelevad ettevõtted, tööstused ning ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades, ekspordime oma tooteid pea 50 riiki. HKScani netokäive oli 2017. aastal 1,8 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 300 töötajat.

Kohustused

- Sigade nõuetekohane söötmine, jootmine ja pidamine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame kandideerima avatud ja sõbralikke inimesi
- kellel on hea füüsiline vorm

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd ning meeldivat töökeskkonda Baltikumi suurimas pidevalt arenevas seakasvatusettevõttes.

Kontakt:
Mirjam Saar
Ylle.Haukanomm@hkscan.com
+372 5133782