Jurist

Pärnu Linnavalitsus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
04.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on linnavalitsuse nõustamine ja linna esindamine kohtus planeerimis- ja ehitusalastes küsimustes.
Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus palume saata hiljemalt 4. augustiks 2019 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee. Märgusõna ”Jurist”.
Kohalik omavalitsus.

- Põhiliseks tööülesandeks on linnavalitsuse nõustamine ja linna esindamine kohtus planeerimis- ja ehitusalastes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemis- ja enesekehtestamise oskus ning pingetaluvus
- teadmised kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtetest
- haldusmenetlusest
- koostöövalmidus
- korrektsus
- põhjalikkus
- süsteemne mõtlemine

Omalt poolt pakume

- Erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd
- 35 kalendripäeva puhkust
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas.

Kontakt:
personal@parnu.ee
444 8228