Turvatöötaja

USS Security Eesti AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime erinevatele Tallinna ja Harjumaa objektidele turvatöötajaid, lisaks ka administraator/turvatöötajaid.Peamisteks tööülesanneteks on valveobjektil probleemide ennetamine, turvatunde loomine ning korra tagamine.Töö on esinduslik, põnev, vastutus- ja vaheldusrikas.

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

- Otsime erinevatele Tallinna ja Harjumaa objektidele turvatöötajaid, lisaks ka administraator/turvatöötajaid
- Peamisteks tööülesanneteks on valveobjektil probleemide ennetamine, turvatunde loomine ning korra tagamine
- Töö on esinduslik, põnev, vastutus- ja vaheldusrikas

Nõudmised kandidaadile

- On vähemalt 19 aastane ja kohtulikult karistamata.On abivalmis ja korrektne

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet ja arenemisvõimalust.
- Motiveerivat töötasu alates 900€.
- Värbamispreemiat 100€.
- Paindlikku töögraafikut.
- Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi oma ala parimatelt.
- Mitmekesiseid sportimisvõimalusi ja erinevaid soodustusi.
- Vajadusel ööbimisvõimalust.

Kontakt:
personal@uss.ee
5749 4996