Müügijuht

Äri-Info OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Täiskasvanute koolituste aktiivne korraldamine ja müük uutele ja olemasolevatele klientidele.Turuvajaduste analüüs, planeerimine.Tööprotsesside juhtimine.Suhtlemine koostööpartneritega, sh. välismaalastega.

Oleme väike ettevõte 10-aastase kogemusega koolituste loomises. Korraldame ainult tehnilisi koolitusi (energeetika-, tootmise-, ehitus-, projekteerimise-, meditsiini valdkondades). Ettevõtte tegevusvaldkonna kohta leiate infot kodulehelt www.ariinfo.ee.

- Täiskasvanute koolituste aktiivne korraldamine ja müük uutele ja olemasolevatele klientidele
- Turuvajaduste analüüs, planeerimine
- Tööprotsesside juhtimine
- Suhtlemine koostööpartneritega, sh
- välismaalastega

Nõudmised kandidaadile

- Ootused kandidaadile: kreatiivsus
- analüüsivõime
- vastutustunne
- iseseisvus
- hea ja sõbralik suhtlemisoskus
- internetis surfamise hea oskus.Kuna koolituste põhiauditooriumiks on hästi kogenud ehitajad ja projekteerijad
- siis koolituse korraldajalt ootame analüütilist mõtlemist ja tehnilist taipu.Oma töös oled edukas
- kui Sul on:Soov tegeleda aktiivse müügitööga.Sihikindlus
- positiivsus ja tulemustele orienteeritus.Arenemis- ja õppimissoov.Algatusvõime
- iseseisvus ja koostööle orienteeritus

Omalt poolt pakume

- - Kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi.
- - Meeldivat väikse töökollektiivi.

Kontakt:
Anna Oleks
anna.oleks@ariinfo.ee
5080196