Koolitusjuht

Äri-Info OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õppekeskuse Tallinna büroos• koolituste juhtimine;• koolitusprogrammide väljatöötamine, arendamine ning kvaliteetne elluviimine ja koordineerimine;• koolituste vajaduse analüüs, teema valimine ja lektori otsimine;• teavituse ja nõustamise koordineerimine ning korraldamine;• kliendisuhte loomine ja hoidmine;• jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine; • telefonikõnedele vastamine ja kirjavahetuse haldamine; • klientide ja külaliste vastuvõtu korraldamine; • statistikaaruannete koostamine; • büroo korrashoiu tagamine.
Kontoris on põhiline suhtlemiskeel vene keel.
Oleme väike ettevõte 10-aastase kogemusega koolituste loomises. Korraldame ainult tehnilisi koolitusi (energeetika-, tootmise-, ehitus-, projekteerimise-, meditsiini valdkondades). Ettevõtte tegevusvaldkonna kohta leiate infot kodulehelt www.ariinfo.ee.

Kohustused

- Õppekeskuse Tallinna büroos• koolituste juhtimine
- • koolitusprogrammide väljatöötamine, arendamine ning kvaliteetne elluviimine ja koordineerimine
- • koolituste vajaduse analüüs, teema valimine ja lektori otsimine
- • teavituse ja nõustamise koordineerimine ning korraldamine
- • kliendisuhte loomine ja hoidmine
- • jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine
- • telefonikõnedele vastamine ja kirjavahetuse haldamine
- • klientide ja külaliste vastuvõtu korraldamine
- • statistikaaruannete koostamine
- • büroo korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Ootused kandidaadile: kreatiivsus
- analüüsivõime
- vastutustunne
- iseseisvus
- hea ja sõbralik suhtlemisoskus
- internetis surfamise hea oskus.Kuna koolituste põhiauditooriumiks on hästi kogenud ehitajad ja projekteerijad
- siis koolituse korraldajalt ootame analüütilist mõtlemist ja tehnilist taipu

Omalt poolt pakume

- Huvitav ja arendav töö väikeses kollektiivis.

Kontakt:
Rita Oleks
anna.oleks@ariinfo.ee
55529668