Pärnu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
16.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kuninga 23 asub Dönhoff residence oma 10 apartmendiga ja ootab sinna perenaist, kes kõik oma käe järgi sätib, koristab ja korraldab. Koristamist vajavad apartmendid ja üldkasutatavad ruumid, milleks on trepid, terrass ja koridor.

Embrace Külalistemaja asub Pardi 30, vaikses rannarajoonis. Külalsitemajas on 8 numbrituba ja 4 apartmenti.

- Kuninga 23 asub Dönhoff residence oma 10 apartmendiga ja ootab sinna perenaist, kes kõik oma käe järgi sätib, koristab ja korraldab
- Koristamist vajavad apartmendid ja üldkasutatavad ruumid, milleks on trepid, terrass ja koridor

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik eelnev töökogemus ning eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil. Otsime inimest
- kes armastab puhtust ja korda
- on täpne ja kiire ning suudab iseseisvalt töötada

Omalt poolt pakume

- See töö on inimesele, kellele meeldib pigem omaette töötada ja on iseseisvalt mõtlev. Maja vajab heaperenaiselikku kätt. Päevatöö, ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel.
- Töövahendeid, väikese ettevõtte eeliseks on sõbralik kokkuhoidev kollektiiv ning teineteisemõistmine.

Kontakt:
Inga Erm
info@embrace.ee
56492787